یکشنبه 15 تیر 1399  
 
Sunday, July 05, 2020  
 
الأحد, ذو القعدة 14, 1441  
 

اخبار نور

1399/2/25 پنجشنبه

هشدار درباره سوء استفاده از نام موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور در خصوص سوء استفاده افراد سودجو از نام این موسسه و کلاهبرداری از هموطنان به بهانه اعطای تسهیلات هشدار داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری نور، اخیرا عده‌ای افراد سودجو با انتشار آگهی در فضای مجازی و ارسال پیامک با استفاده از نام‌های مشابه به موسسه اعتباری نور، اقدام به کلاهبرداری از افراد می‌کنند. 
در این شیوه کلاهبرداران با وعده اعطای تسهیلات با سود پایین و شرایط خارج از عرف نظام بانکی کشور، ضمن کسب اطلاعات شخصی هموطنان، از ایشان می‌خواهند مبلغی را تحت عنوان هزینه ثبت نام، استعلام سوابق، ثبت سند و... به یک کارت بانکی واریز کنند. 
روابط عمومی موسسه اعتباری نور ضمن هشدار به مشتریان و هموطنان عزیز تاکید می‌کند که از ارائه هرگونه اطلاعات شخصی و یا واریز وجه به حساب اشخاص به بهانه‌های مذکور اکیدا خودداری نمایند. خاطرنشان می‌سازد تمامی مراحل اعطای تسهیلات موسسه اعتباری نور در شعب این موسسه و در قالب ضوابط و چارچوب‌های بانک مرکزی ج.ا.ا انجام شده و متقاضیان، نیاز به واریز هیچ‌گونه هزینه‌ای تحت عناوین مذکور و یا ارائه اطلاعات شخصی به صورت تلفنی یا از طریق پیام‌رسان‌ها ندارند.
در این راستا از مشتریان محترم خواهشمند است جزئیات مربوط به تسهیلات اعطایی موسسه اعتباری نور را همچون همیشه از وب سایت این موسسه به نشانی www.noorbank.ir یا یکی از شعب سراسر کشور دریافت کنند. 
شایان ذکر است پیامک‌های اطلاع رسانی و تبلیغاتی این موسسه صرفا از سر شماره 20001010 به مشتریان گرامی ارسال می‌گردد.
در پایان از هموطنان محترم خواهشمند است در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشکوک در این رابطه، گزارش خود را به موسسه اعتباری نور یا پلیس فتا ارسال کنند. 
گفتنی است مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان این موسسه به شماره 02142931010 در تمام ساعات شبانه‌روز آماده دریافت گزارش‌ها و ارائه مشاوره به هموطنان عزیز است. 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ