یکشنبه 31 تیر 1403  
 
Sunday, July 21, 2024  
 
الأحد, محرم 15, 1446  
 

اخبار نور

1402/9/9 پنجشنبه

اطلاعیه مشترک بانک ملی ایران و موسسه اعتباری نور درباره انتقال شعب و سپرده ها به این بانک


بانک ملی ایران و موسسه اعتباری نور درباره انتقال شعب، دارایی‌ها، سپرده‌ها و تسهیلات مشتریان به این بانک بیانیه مشترک صادر کردند. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
این انتقال در راستای راهبرد و سیاست‌های بانک مرکزی در مسیر اصلاح نظام بانکی، ساماندهی بازار پول و صیانت از حقوق سپرده‌گذاران بر اساس مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی (سران سه قوه)، شورای پول و اعتبار و کمیته تخصصی اصلاح نظام بانکی صورت گرفته و مشتریان و سپرده‌گذاران این موسسه از تاریخ 11 آذرماه 1402 می‌توانند با مراجعه به شعب سابق موسسه اعتباری نور (ذیل مدیریت بانک) از تمامی خدمات بانکی استفاده کنند.
این تصمیم در راستای اطمینان بخشی برای مشتریان، سپرده‌گذاران، کارکنان و سایر ذی‌نفعان موسسه اعتباری نور اتخاذ شده و یادآور می‌شود ارائه خدمات بانکی به‌تمامی مشتریان گرانقدر این موسسه اعم از سپرده‌گذاران و تسهیلات گیرندگان با مدیریت و راهبری بانک ملی ایران در چارچوب ضوابط و مقررات ادامه می‌یابد و مشتریان می‌توانند خدمات مزبور را طبق روال گذشته در چارچوب قراردادهای سپرده‌گذاری و تسهیلاتی دریافت کنند.
همچنین مطالبات سهامداران موسسه یاد شده پس از ایفای تعهدات موسسه به بانک مرکزی و سایر دستگاه‌های اجرایی و مراجع قانونی، محاسبه و پرداخت می‌شود و امور سهام موسسه اعتباری نور نیز پاسخگوی سؤالات و درخواست‌های سهامداران محترم موسسه خواهد بود.
 شعب و کارکنان شاغل در موسسه اعتباری مذکور نیز همانند گذشته فعالیت خود را ادامه داده و در چارچوب مصوبات کمیته اصلاح نظام بانکی به بانک ملی ایران منتقل می‌شوند. با توجه به نقش پیشروی بانک ملی ایران در نظام بانکی کشور طی 95 سال گذشته و حضور مؤثر و تمام عیار این بانک در عرصه‌های اقتصادی، انتقال سپرده‌های موسسه نور به این بانک می‌تواند مراتب امتنان و اطمینان سپرده‌گذاران و مشتریان موسسه مذکور در جهت اداری حقوق قانونی آن‌ها را به همراه داشته باشد. لذا همراهی در اجرای موفق این فرآیند که گامی مهم در راستای حفظ ثبات و سلامت نظام بانکی کشور است، مورد انتظار بوده و تقاضا می‌شود هموطنان گرانقدر اخبار و اطلاعات پیرامون این مهم را صرفاً از طریق مراجع رسمی نظیر بانک مرکزی، بانک ملی ایران و موسسه اعتباری نور پیگیری کنند.
مشتریان گرانقدر می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد ارتباط مردمی به شماره‌های 64140 و 42931010 تماس حاصل نمایند.
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ