یکشنبه 31 تیر 1403  
 
Sunday, July 21, 2024  
 
الأحد, محرم 15, 1446  
 

ناجیان سلامت

طرح تسهیلاتی ناجیان سلامت (ویژه کادر درمان) چیست؟
موسسه اعتباری نور بار دیگر با تعهد و مسئولیت‌پذیری بر آن شد تا در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و ارزش‌آفرینی مشتریان، گامی بلند و متفاوت برای حمایت از سربازان سلامت کشور بردارد. اقدامی متمایز و مهم که انعکاسی از حمایت و همراهی این موسسه در بحران‌ اجتماعی به‌ویژه پس از شیوع بیماری کرونا است که در این برهه از زمان، حامی فعالان سلامت و درمان کشور شده است.
کادر درمان کشور با استفاده از طرح ناجیان سلامت، علاوه بر دریافت تسهیلات تا سقف 1 میلیارد ریال با نرخ سود 17 درصد، از مزایای بی‌نظیری شامل دریافت سود سپرده و بازپرداخت حداکثر 48 ماه بهره‌مند می‌شوند.
شما هم اگر جزء کارکنان ازخودگذشته کادر درمان کشور هستید که می‌خواهید از مزایای این طرح تسهیلاتی استفاده کنید، ناجیان سلامت پیشکشی کوچک است برای قلب‌های بزرگ شما عزیزان.


طرح متمایز ناجیان سلامت در یک نگاه

 
نام تسهیلات ریحانه نور
نام تسهیلات ناجیان سلامت
نوع حساب کوتاه‌مدت
نوع تسهیلات مرابحه
مبلغ تسهیلات از 50 میلیون تا یک میلیارد ریال
حداقل مبلغ سپرده‌گذاری 2 میلیون ریال
مدت انتظار سپرده از 3 تا 5 ماه
نرخ سود تسهیلات ناجیان سلامت 17 درصد
سقف اقساط حداکثر 48 ماه
تضامین مطابق مقررات بانک مرکزی و دستورالعمل‎‌های مصوب موسسه اعتباری نورمدت انتظار برای دریافت تسهیلات ناجیان سلامت چگونه است؟

 
ردیف سطوح مدت انتظار میزان تسهیلات به میانگین مانده حداکثر اقساط نرخ تسهیلات
1 سفید 3 ماه 100 درصد 36 ماه 17 درصد
2 سرمه ای 4 ماه 110 درصد 42 ماه 17 درصد
3 سبز 5 ماه 120 درصد 48 ماه 17 درصدچگونه می‌توان تسهیلات ناجیان سلامت را دریافت کرد؟

شما کارکنان محترم کادر درمان کشور اگر می‌خواهید از مزایای این طرح تسهیلاتی بهره‌مند شوید، اولین اقدام مراجعه به یکی از شعب موسسه اعتباری نور است که با ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی، اقدام به افتتاح حساب کوتاه‌مدت با نرخ سود ماهانه نیم درصد، سپرده‌گذاری و ایجاد گردش حساب می‌کنید.


ضمانت دریافت تسهیلات ناجیان سلامت چیست؟

به‌منظور ارائه تضامین و به‌منظور بهره‌مندی از طرح تسهیلات ناجیان سلامت، همکاران ما در شعب سراسر کشور آماده راهنمایی، متناسب با شرایط متقاضیان بر اساس ضوابط بانک مرکزی ج.ا.ا و دستورالعمل‌های مصوب موسسه اعتباری نور هستند.


آیا بعد از پایان بازپرداخت اقساط، امکان استفاده مجدد از این طرح وجود دارد؟

در صورت تمایل به استفاده مجدد از این طرح تسهیلاتی، حساب کوتاه‌مدت متقاضی نباید به موجودی کمتر از 5 میلیون ریال به‌عنوان هزینه حق عضویت تا پایان دوره بازپرداخت تسهیلات برسد.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط دریافت تسهیلات ناجیان سلامت نزد موسسه اعتباری نور، شما مشتری عزیز می‌توانید به یکی از شعب این موسسه در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان، به شماره 42931010-021 در تمام ساعات شبانه‌روز تماس حاصل فرمایید.
.