یکشنبه 31 تیر 1403  
 
Sunday, July 21, 2024  
 
الأحد, محرم 15, 1446  
 

تسهیلات ریحانه نور

طرح شگفت انگیز ریحانه نور (ویژه بانوان) چیست؟

موسسه اعتباری نور در ایفای مسئولیت اجتماعی، ارزش آفرینی مشتریان و سهولت در اعطای تسهیلات، طرح‌های متنوعی برای مشتریان خود در نظر گرفته است. از جمله این طرح‌ها می‌توان به طرح شگفت انگیز تسهیلاتی ریحانه نور اشاره کرد. بانوان شاغل، خانه‌دار، دانشجو و... با استفاده از این طرح می‌توانند ضمن برخورداری از سود سپرده، دریافت تخفیف از مراکز طرف قرارداد، عضویت در باشگاه مشتریان و... تا سقف 500 میلیون ریال تسهیلات در قالب سپرده کوتاه مدت دریافت کنند.
در واقع می‌توان گفت بانوان با طرح تسهیلاتی ریحانه نور می‌توانند علاوه بر دریافت سود سپرده کوتاه مدت، از خدمات متنوعی برخوردار شوند.کیف پول الکترونیک، اپلیکیشن مدیریت حساب، عضویت در باشگاه مشتریان ریحانه نور، ورزشی، فرهنگی و دریافت تسهیلات با سود 17 درصد با بازپرداخت 36 ماهه تنها بخشی از امتیازهای ویژه این طرح هستند.
اگر شما هم جزء آن دسته از بانوانی هستید که برای پس‌انداز، سرمایه‌گذاری، راه‌اندازی کسب و کار، خرید ملزومات و... نیاز به پشتوانه مالی دارید، می‌توانید روی طرح تسهیلاتی ریحانه نور حساب باز کنید.


طرح شگفت‌انگیز ریحانه نور در یک نگاه

نام تسهیلات ریحانه نور
نوع حساب کوتاه مدت
نوع تسهیلات مرابحه
مبلغ تسهیلات از 50 میلیون تا 500 میلیون ریال
حداقل مبلغ سپرده‌گذاری 2 میلیون ریال
مدت انتظار سپرده از 4 تا 9 ماه
نرخ سود سپرده کوتاه مدت 10 درصد
نرخ سود تسهیلات ریحانه نور 17 درصد
سقف اقساط 36 ماه
تضامین مطابق مقررات بانک مرکزی و دستورالعمل‎‌های مصوب موسسه اعتباری نور
 
مدت انتظار برای دریافت تسهیلات ریحانه نور چگونه است؟
ردیف مدت انتظار میزان تسهیلات به میانگین مانده
1 4 ماه 80 درصد
2 5 ماه 90 درصد
3 6 ماه 100 درصد
4 7 ماه 110 درصد
5 8 ماه 120 درصد
6 9 ماه 130 درصد
 
چگونه می‌توان تسهیلات ریحانه نور را دریافت کنید؟
اگر جذابیت طرح ریحانه نور شما را شگفت‌زده کرده و می‌خواهید از مزایای این طرح استفاده کنید، اولین قدم، مراجعه به یکی از شعب موسسه اعتباری نور است که با ارائه اصل و کپی مدارک شناسایی، اقدام به افتتاح حساب کوتاه مدت با نرخ سود ماهانه 10 درصد، سپرده‌گذاری و ایجاد گردش حساب می‌کنید.

ضمانت دریافت تسهیلات ریحانه نور چیست؟
یکی از مهم‌ترین اقدامات برای دریافت تسهیلات، ارائه ضمانت بازپرداخت تسهیلات توسط متقاضی به بانک یا موسسه اعتباری است. به منظور ارائه تضامین برای دریافت طرح تسهیلاتی ریحانه نور، همکاران ما در شعب سراسر کشور آماده راهنمایی، متناسب با شرایط متقاضیان هستند.

آیا بعد از پایان بازپرداخت اقساط، امکان استفاده مجدد از این طرح وجود دارد؟
در صورت تمایل به استفاده مجدد از این طرح، حساب کوتاه مدت متقاضی نباید به موجودی کمتر از  5 میلیون ریال به‌عنوان هزینه حق عضویت تا پایان دوره بازپرداخت تسهیلات برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط دریافت تسهیلات ریحانه نور نزد موسسه اعتباری نور، شما مشتری عزیز می‌توانید به یکی از شعب این موسسه در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان، به شماره 02142931010 در تمام ساعات شبانه‌روز آماده تماس حاصل فرمایید.

 

 
.