یکشنبه 31 تیر 1403  
 
Sunday, July 21, 2024  
 
الأحد, محرم 15, 1446  
 

کارت اعتباری حقوقی

کارت اعتباری موسسه اعتباری نور چیست؟
کارت اعتباری موسسه اعتباری نور یکی از خدمات نوین مبتنی بر کارت اعتباری بر پایه عقد مرابحه و در قالب قانون عملیات بانکی بدون ربا بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.موسسه اعتباری نور به‌پاس همراهی شما مشتریان گرامی، امکان بهره‌مندی از این کارت با اعتبار مورد نیاز و شرایط آسان را فراهم کرده است. این کارت در راستای ارائه محصولات الکترونیک و باهدف تأمین نیاز مالی و افزایش توان خرید، بر اساس معدل موجودی سپرده خود در دوره زمانی مشخص بعد از اعتبارسنجی و تکمیل مدارک تا سقف 500 میلیون ریال در اختیار مشتریان ویژه قرار می گیرد.
مشتریان محترم با داشتن این کارت و به پشتوانه اعتبار خود نزد موسسه اعتباری نور، می‌توانند هزینه خریدهای خود را حداکثر تا سقف 500 میلیون ریال با نرخ متعارف شورای پول و اعتبار در فروشگاه‌ها، مراکز خرید و فروشگاه‌های اینترنتی انجام دهند.تلاش ما این است که با اجرای این طرح در شرایط اقتصادی کنونی گامی مؤثر در بهبود قدرت خرید خانواده‌های ایرانی برداریم.


 

شرایط صدور کارت اعتباری برای کارکنان شرکت‌ها و اشخاص حقوقی چگونه است؟

در صورتی‌که متقاضی به‌عنوان شخصیت ویژه حقوقی جهت دریافت کارت اعتباری برای کارکنان زیرمجموعه مراجعه نمایند، شعب می‌توانند نسبت به صدور کارت اعتباری به شرح ذیل اقدام نمایند:
  • چنانچه شما، تضمین بازپرداخت بدهی ایجادشده توسط دارنده کارت (کارکنان خود) را عهده‌دار باشید، نیازی به اخذ تضمین از دریافت‌کننده کارت (کارکنان) نبوده، همچنین دارنده کارت ملزم به امضای قرارداد کارت با موسسه است و شعبه اعتبار مشتری حقوقی را بر اساس آیین‌نامه اعتبارات و ایجاد تعهدات مطابقت می‌دهد.
    در این حالت قرارداد مربوطه به امضای کارمندان شما می‌رسد و شما نیز ذیل قرارداد را به‌عنوان ضامن، مهر و امضا می‌کنید.
  • مشتری حقوقی ضمن معرفی، صرفاً نسبت به صدور گواهی کسر از حقوق اقدام می‌کند، در این صورت مشتری (کارمند) علاوه بر ارائه گواهی کسر از حقوق، ملزم به تأمین وثایق و تضمینات لازم است.
    «چنانچه کارمند معرفی‌شده به هر دلیل نسبت به پرداخت بدهی خود ناشی از استفاده از کارت اعتباری اقدام نکند می‌بایست شما به‌عنوان شرکت، سازمان یا موسسه متعهد شوید به‌محض اعلام شعب موسسه اعتباری نور نسبت به کسر بدهی، از حقوق و پرداخت آن در وجه موسسه اقدام کنید.»
  •  درصورتی‌که شما صرفاً نسبت به معرفی، اقدام و از تضمین بدهی یا توافقی مبنی بر کسر از حقوق (در صورت عدم بازپرداخت بدهی توسط دارنده کارت) خودداری کنید، شعبه با افراد معرفی‌شده مانند مشتریان عادی رفتار خواهد شد.
قابل ذکر است، در حال حاضر کارت اعتباری برای اشخاص حقوقی صادر نمی‌گردد.

در صورتی‌که شما مشتری عزیز در مورد شرایط دریافت کارت اعتباری نزد موسسه اعتباری نور ابهام داشته باشید، شعب یا مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان این موسسه به شماره 02142931010 در تمام ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سوالات شما است.

.