یکشنبه 15 تیر 1399  
 
Sunday, July 05, 2020  
 
الأحد, ذو القعدة 14, 1441  
 

چشم انداز

چشم انداز موسسه اعتباری نور

برای تعیین چشم‏ انداز هر سازمانی، لازم است نخست فلسفه وجودی آن سازمان را شناخت. مأموریت یا فلسفه وجودی موسسه اعتباری نور در حوزه تأمین خدمات مالی : حمایت و بستر‏سازی برای ایجاد سرمایه‏ های اجتماعی در راستای توسعه ظرفیت‌های مولد اقتصادی می‌باشد. بر این اساس حداکثرسازی سود صرفا اولویت موسسه نبوده و سودآوری فعالیت‌های آن صرفا برای پایداری و تداوم فعالیت‌های حمایتی موسسه مدنظر می‏ باشد. عرضه خدمات مالی به تمامی اقشار جامعه طبق قوانین و مقررات جاری کشور از اولویت‌های موسسه اعتباری نور می‏ باشد.

موسسه اعتباری نور، نهادی است با رویکردی ویژه و نگاهی تازه در راستای توجه به نقش فعال موسسات خصوصی، غیردولتی در بانکداری کشور
این موسسه به عنوان اولین مجموعه اعتباری- اجتماعی کشور، تلاش در جهت برقراری عدالت اجتماعی، توزیع عادلانه ثروت، خدمات رسانی مالی به اقشار مختلف جامعه، پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی در قالب موسسات کوچک و متوسط را در برنامه‌های خود تعریف نموده است.
با توجه به آنچه بیان شد چشم ‏انداز تعریف شده برای موسسه در برنامه راهبردی آن، به صورت زیر تعریف می‌گردد:
" موسسه اعتباری نور، طی سه سال آینده به عنوان برترین موسسه اعتباری کشور و نهایتاً SME بانک ایران و جزء ده بانک برتر کشور خواهد بود."
موسسه اعتباری نور بر اساس چشم‏ انداز بلندمدت خویش، باید هویت خود را به عنوان برترین موسسه اعتباری-اجتماعی کشور تا سال ۱۴۰۰ نهادینه و تثبیت نماید.

بیانیه مأموریت:
موسسه اعتباری نور، نهادی است با رویکردی ویژه و نگاهی تازه در راستای توجه به نقش فعال موسسات خصوصی، غیردولتی در بانکداری کشور. ما بر آنیم به عنوان اولین مجموعه اعتباری- اجتماعی کشور، تلاش در جهت برقراری عدالت اجتماعی، توزیع عادلانه ثروت، خدمات رسانی مالی به اقشار مختلف جامعه، پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی در قالب موسسات کوچک و متوسط را در برنامه‌های خود تعریف نماییم.
.

خدمات الکترونیک

ارتباط با ما

تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، نبش کوچه ۲۹، شماره ۱۴